Aktualności Oferta Realizacje Kontakt

Kontakt

MS Masterstick
ul. Rolna 17
61-491 Poznań

61 830 22 11

509 844 043

Napisz do nas

Prace budowlane w Tarnowie Podgórnym koło Poznania

Jesteśmy w trakcie prac budowlanych, które polegają na wykonaniu pełnej instalacji kanalizacyjnej m. in. wykop pod rury koparko-ładowarką, położenie całej sieci kanalizacyjnej w Tarnowie Podgórnym koło Poznania.

Zakończenie prac budowlanych w Napachaniu koło Poznania

Zakończyliśmy pracę mające na celu wykonanie przyłączy wodno-kanalizacyjnych oraz przyłączy gazowych, które polegały na budowie m. in. ogrzewania podłogowego, rozprowadzeniu rur grzewczych, rozprowadzeniu rur kanalizacyjnych PCV, podłączeniu liczników oraz zaworów wodnych.

Zakończenie prac budowlanych na ulicy Heweliańskiej w Poznaniu

Ukończyliśmy prace na budowie przy ulicy Heweliańskiej w Poznaniu mające na celu wykonanie przyłącza wodnego m. in. podłączenia rur PCV, prace wykonywane koparko-ładowarką.

Zakończenie prac budowlanych w Nowej Soli

Zakończyliśmy prace przy budowie przyłączy wodnych oraz przyłączy kanalizacyjnych wykonanych przy użyciu m. in. koparko-ładowarki, szalunków, wykorzystując zgrzewania doczołowego rur PCV. Prace budowlane wykonywane były w Nowej Soli.

Zakończenie prac budowlanych w Niepruszewie koło Poznania

Ukończyliśmy prace budowlane na hali firmy FortiTech w Niepruszewie koło Poznania obejmujące kompletne wykonanie instalacji sanitarnych zewnętrznych wraz z sieciami wewnętrznymi i przyłączem oraz wykonanie kompletnego projektu wykonawczego.

Nowa strona internetowa oraz nowe logo naszej firmy

Witamy Państwa na nowej stronie internetowej firmy MS Masterstick. Po długim czasie wzmożonej pracy z dumą zaprezentować możemy Państwu nie tylko nową stronę internetową, ale także w pełni zmodernizowane logo. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą handlową - zakładka Oferta.

Szanowni Państwo, w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.

Czytaj więcej